My Binary Network Sistemi

Network marketing (doğrudan satış sistemi) hiçbir insan ayrımı yapmadan, her meslekten, her yaştan, her gelir düzeyinden insana yeni kazanç kapıları açan ve maddi imkanların dışında, sosyalleşmek için fırsatlar, eğlenceli bir hayat, yeni yerler görme, kişisel gelişim gibi konularda da sayısız imkanlarda sunmaktadır.

Finans uzmanlarına göre 21 yüzyılda potansiyeli en yüksek iş kolu olarak nitelendirilmektedir.

Yatırım yapmadan, riske girmeden kendi işimize sahip olacağımız tek iş fırsatıdır.
Sıradan insanlar sıradışı gelirlere ya piyango ya da doğrudan satış ile ulaşabilirler. Buradaki piyango şansa bağlıyken, doğrudan satış tamamen iş performansına dayalıdır.
Tabii ki şirket seçimi ve çalışacağınız ekip de başarıya ulaşabilmeniz için çok önemli etkenlerdir

Şirketimiz Musa Duman ve Yalçın Yıldız’ın 20 yıllık network tecrübesi ve finansal kazanımları ile büyük bir yatırım yaparak İzmir Karşıyaka’da 2023’ün başlarında üretim tesisini kurmasıyla başlamıştır. 2 yıllık fizibilite çalışmasından sonra şirketin ürün yelpazesi ve kazanç planı ortaya çıkarılmıştır.

Daha başlangıçtan itibaren My Binary Global girişimcileri yüksek kazançlara ulaşmaya başladılar bile!

Sen de aramıza katılarak My Binary Global fırsatlarından yararlanacağın gibi Alfa takımının da sana kazandıracağı niteliklerle fark yaratabilirsin.

Aşağıdaki linke tıklayarak doğrudan kendin kaydını oluşturabilirsin ya da iletişim formunuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı firmalarda deneyimleriniz ve sektörel birikiminiz varsa iletişim formunda bunu bize mutlaka belirtiniz.